sklep@rotulamed.pl

Sandały zdrowotne męskie

Rosnąca temperatura okresu wiosenno-letniego pozwala panom zamienić pełne buty na lekkie, przewiewne i wygodne sandały. Dodatkowym atutem powinno być zdrowotne oddziaływanie na stopy podczas spacerów i innych codziennych czynności.
Sandały zdrowotne męskie to wyrób medyczny, są odpowiednie dla stóp borykających się z problemami oraz do stosowania profilaktycznie. Sandały zdrowotne PAPS mają wyjmowaną wkładkę. Można umieścić w sandałach swoje wkładki ortopedyczne, dzięki czemu wady stóp są korygowane nawet podczas letnich spacerów nad morzem. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dlaczego warto nosić na co dzień sandały zdrowotne męskie?

Z biegiem czasu nasze stopy przestają być już tak sprawne i odporne na uszkodzenia. Pamiętajmy, że muszą nosić ciężar naszego ciała podczas chodzenia.

Po całym dniu pracy stopom należy się zasłużony odpoczynek, zwłaszcza gdy doskwierają nam różne dolegliwości. W takiej sytuacji dobrze dobrane sandały zdrowotne męskie są koniecznością.

Tego typu obuwie noszone na co dzień zapewnia stopom:

 1. Podparcie łuku podłużnego
 2. Podparcie łuku poprzecznego
 3. Podparcie pod palce

To trzy podstawowe czynniki, dzięki którym stopy będą pełnić swoje funkcje przez kolejne długie lata.

 

Nie zapominajmy także o wentylacji. Pod wpływem wysokich temperatur oraz stałego ucisku spowodowanego noszeniem butów konwencjonalnych, stopy pocą się i puchną, przez co znacząco wzrasta ich podatność na otarcia i infekcje.

 

Sandały zdrowotne męskie – modele dla Ciebie

W RotulaMed zostały przygotowane sandały zdrowotne w różnych kolorach oraz wzorach – każdy znajdzie odpowiednie dla siebie.

W trosce o Wasz komfort przedstawiamy dwa warianty sandałów:Sandały ortopedyczne damskie, męskie PAPS zapiętek skóra lico czarne

 1. Sandały na rzepy wyposażone w tylne paski oraz regulację szerokości stopy także za pomocą pasków, których długość umożliwia zapięcie nawet przy obrzękach.
 2. Sandały z regulowanymi rzepami. Dodatkowym walorem jest sztywna pięta służąca do stabilizacji tyłostopia.

 

Ale to jeszcze nie koniec możliwości!

2 w 1, czyli połączenie sandałów z klapkami, w których odepniesz pasek będący charakterystycznym elementem sandała, a otrzymasz luksusowy model klapka.

Warianty kolorystyczne sandałów zdrowotnych na paski:

Warianty kolorystyczne sandałów zdrowotnych z zapiętkiem:

 

Czym jeszcze wyróżniają się sandały zdrowotne w RotulaMed?

W sandałach zdrowotnych męskich marki PAPS istnieje możliwość zastosowania indywidualnych wkładek ortopedycznych, dzięki łatwemu wyjęciu fabrycznej wkładki.

 

Sandał zdrowotny – cechy:Sandały na płaskostopie damskie, męskie PAPS czerwona skóra zamsz, szerokie paski na rzep, gumowa podeszwa, skórzana wkładka 3D, można wyjąć wkładkę i stabilnie zamieścić indywidualna wkładkę korygującą

 • Wyrób medyczny
 • Wyciągana wkładka
 • Antypoślizg PRO
 • Profilowana wkładka 3D
 • Ochrona palców
 • Regulacja tęgości
 • Rozmiary: 35 – 48

 

Kto powinien nosić sandały zdrowotne?

Każdy, kto ceni wygodę, poczucie estetyki, a przede wszystkim zdrowie stóp. Szczególnie, sandały zdrowotne męskie, zalecane są dla:

 • osób cierpiących na płaskostopie podłużne i poprzeczne, koślawość/szpotawość tyłostopia bądź ostrogi piętowe, a także bóle przodostopia,
 • chorujących na cukrzycę,
 • osób, u których występują obrzęki stóp,
 • mężczyzn ze zmianami reumatoidalnymi i zwyrodnieniowymi,
 • panów z asymetrią długości kończyn,
 • wszystkich, którzy pracują w pozycji stojącej w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Zauważasz u siebie któryś z powyższych objawów? Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę już dziś. W RotulaMed wiemy, jak dbać o Twoje stopy.

 

Czekamy na Ciebie.

#