sklep@rotulamed.pl

Klapki zdrowotne męskie

Zaletą klapek jest ich uniwersalność. Chodzimy w nich po domu, ogródku, na zakupy lub na basenie. W RotulaMed pomyśleliśmy też o osobach, których stopy wymagają większej uwagi z powodu dysfunkcji, często bolesnych, a na pewno utrudniających życie. Klapki zdrowotne męskie są przeznaczone dla panów, którzy zwracają uwagę na wygodę, jakość wykonania i zdrowie stóp. Klapki marki PAPS to wyrób medyczny. Zaprojektowane z ogromną precyzją, producent umożliwił wyjęcie fabrycznej wkładki.  Do klapek bez problemu da się więc włożyć indywidualne wkładki ortopedyczne korygujące wady stóp. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dlaczego powinieneś wybrać klapki zdrowotne męskie?

Przede wszystkim Twoje stopy będą mogły oddychać, w odróżnieniu od obuwia zamkniętego. Wykonane z wysokiej jakości materiałów klapki są inwestycją na lata. 

Wsuwasz stopy w klapki bez konieczności schylania się, zapinania rzepów czy wiązania sznurówek. To ważne dla osób mających problemy z poruszaniem się.

W RotulaMed przygotowaliśmy klapki zdrowotne męskie w różnych kolorach, dzięki czemu znajdziesz w naszej ofercie produkt dla siebie. W naszych klapkach stopy nie Twoje stopy nie będą się ślizgać. 

 

Dla kogo są przeznaczone klapki zdrowotne męskie?

Dla każdego! Noszenie klapek zdrowotnych przynosi korzyści także zdrowym stopom. Dzięki temu profilaktycznie zapobiegamy powstawaniu odkształceń, przynosimy ulgę zmęczonemu kręgosłupowi oraz zapobiegamy gromadzeniu się potu na skórze.

Jednak główną zaletą klapek zdrowotnych męskich jest przynoszenie ulgi osobom skarżącym się na bóle w okolicach stóp, kolan, bioder oraz kręgosłupa. W równym stopniu dotyczy to panów, których stopy są zniekształcone na skutek chorób, stanów pooperacyjnych, czy wad wrodzonych.

Klapki zdrowotne skórzane damskie, męskie bez palców PAPS czarne

Klapki zdrowotne męskie zalecane są dla wszystkich, którzy:

 • cierpią na bóle przodostopia, płaskostopie podłużne i poprzeczne, koślawość/szpotawość tyłostopia bądź ostrogi piętowe,
 • chorują na cukrzycę (zespół stopy cukrzycowej),
 • mają wrażliwą, cienką skórę na stopach w wyniku leczenia falmakologicznego lub po chemioterapii,
 • zauważają u siebie obrzęki stóp,
 • mają zmiany reumatoidalne lub zwyrodnieniowe (palce młotkowate, haluksy),
 • cechują się asymetrią długości kończyn,
 • pracują w pozycji stojącej w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Klapki indywidualnie dostosowane do stóp zapobiegają powstawaniu urazów, przynoszą ulgę, wyprofilowana i dobrana do pacjenta wkładka wymienna zapewnia poprawne rozłożenie ciężaru ciała, sprzyjając odciążeniu stawów położonych powyżej.

Klapki zdrowotne zamszowe damskie, męskie PAPS granatowe, gumowa podeszwa antypoślizgowa.

Klapki zdrowotne męskie – cechy:

 • Klapki korygują wady stóp, do których zaliczyć można: asymetrię długości kończyn, asymetrię długości stopy, płaskostopie, haluksy, ostrogę piętową.
 • Podeszwa klapek  jest antypoślizgowa, dzięki czemu zyskujesz doskonałą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej powierzchni.
 • Klapki można dostosować do tęgości i długości Twojej stopy.
 • Specjalne formowanie podeszwy ma na celu stabilizować piętę, tworząc charakterystyczne wgłębienie.

 

Nie ma powodu, by odwlekać decyzję o zakupie. W RotulaMed zadbamy o to, byś na nowo odkrył przyjemność codziennych, dalekich spacerów.

 

#