sklep@rotulamed.pl

Klapki zdrowotne damskie

O zaletach korzystania z klapek nie trzeba nikogo przekonywać. Dzięki swojej konstrukcji nadają się idealnie do noszenia na co dzień, a elegantsze wzory mogą służyć do wypadów na miasto w cieplejsze dni. To nie wszystko. W RotulaMed pomyśleliśmy też o osobach, których stopy wymagają większej uwagi z powodu dysfunkcji, często bolesnych, a na pewno utrudniających życie. W sumie nikogo to nie powinno dziwić, przecież dbamy o Twoje stopy. Klapki zdrowotne damskie są przeznaczone dla pań, dla których ważna jest wygoda, estetyka oraz zdrowie stóp.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Dlaczego powinnaś wybrać klapki zdrowotne damskie?

Przede wszystkim skóra Twoich stóp ma okazję oddychać, czego nie można powiedzieć w przypadku obuwia zamkniętego. Poza tym, nosząc klapki zdrowotne, masz okazję pochwalić się zabiegiem pedicure, nadającym Twoim stopom niepowtarzalnej elegancji.

Nie ma też potrzeby schylać się, wiązać i naciągać. Wsuwasz stopy w klapki i życie znowu jest piękne. To bardzo ważne dla osób mających problemy z poruszaniem się.

W RotulaMed przygotowaliśmy klapki zdrowotne damskie w różnych kolorach, dzięki czemu znajdziesz w naszej ofercie produkty mogące zadowolić nawet wykwintne gusta i wymagające stopy. Nasze klapki zdrowotne wykonane są z lepszych jakościowo materiałów, gwarantujących przepływ powietrza i lekkość, co sprawia, że czujesz się, jakbyś stąpała boso. Zdrowie w zgodzie z naturą, czy może być lepsze połączenie?

Dla kogo są przeznaczone klapki zdrowotne damskie?

Dla każdej z nas! Noszenie klapek zdrowotnych przynosi korzyści także zdrowym stopom. Dzięki temu profilaktycznie zapobiegamy powstawaniu odkształceń, przynosimy ulgę zmęczonemu kręgosłupowi oraz zapobiegamy gromadzeniu się potu na skórze.

Jednak główną zaletą klapek zdrowotnych damskich jest to, że przynoszą one ulgę osobom skarżącym się na bóle w okolicach stóp, kolan, bioder oraz kręgosłupa. W równym stopniu dotyczy to pań, których stopy są zniekształcone na skutek chorób, stanów pooperacyjnych, czy wad wrodzonych.

Klapki zdrowotne damskie zalecane są dla wszystkich, którzy:

 • cierpią na bóle przodostopia, płaskostopie podłużne i poprzeczne, koślawość/szpotawość tyłostopia bądź ostrogi piętowe,
 • chorują na cukrzycę (zespół stopy cukrzycowej),
 • mają wrażliwą, cienką skórę na stopach w wyniku leczenia falmakologicznego lub po chemioterapii,
 • zauważają u siebie obrzęki stóp,
 • mają zmiany reumatoidalne lub zwyrodnieniowe (palce młotkowate, haluksy),
 • cechują się asymetrią długości kończyn,
 • pracują w pozycji stojącej w pomieszczeniach zamkniętych.

Klapki indywidualnie dostosowane do stóp przynoszą ulgę, zapobiegają powstawaniu urazów, a wyprofilowana i dobrana do niepowtarzalnych cech pacjentki wkładka wymienna zapewnia poprawne rozłożenie ciężaru ciała, co sprzyja odciążeniu stawów położonych powyżej.

Klapki zdrowotne damskie – cechy

Przedstawiamy kilka cech, którymi wyróżniają się oferowane przez RotulaMed klapki zdrowotne.

 • Klapki korygują wady stóp, do których zaliczyć można: asymetrię długości kończyn, asymetrię długości stopy, płaskostopie, haluksy, ostrogę piętową.
 • Podeszwa klapek  jest antypoślizgowa, dzięki czemu zyskujesz doskonałą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej powierzchni.
 • Klapki można dostosować do tęgości i długości Twojej stopy.
 • Specjalne formowanie podeszwy ma na celu stabilizować piętę, tworząc charakterystyczne wgłębienie.

Wsparcie dla łuku stóp sprawi, że na nowo odkryjesz przyjemność codziennych, dalekich spacerów.

Brzmi wspaniale, prawda?

Nie ma zatem powodu, by odwlekać decyzję o zakupie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. W RotulaMed zadbamy o to, byś odzyskała radość, którą niesie każdy kolejny dzień. Odwiedź nas i przekonaj się sama.

#